• printers hitachi
 • printers novexx solutions
 • printers weber
 • printers couth
 • printers allen
 • printers savema
 • applicators novexx
 • printers avery
 • lazers macsa
 • printers epson
 • printers eidos
 • systems novexx

 

Mēs zinām, kāda veida aprīkojums jums vajadzīgs!

SIA „Forintek-Baltija” – uzņēmums radīts 2002. gada 21. novembrī un kopš pirmās dienas nenogurstoši strādā lai apmierinātu mums tik vērtīgo klientu vajadzības. Ik dienas mūsu draudzīgais kolektīvs rūpējas par to lai būtu vēl vairāk kvalitatīvi uzlīmētas etiķetes ar profesionālajiem Novexx Solutions aplikatoriem, precīzas tekstu un svītrkodu izdrukas, kas fantastiskā ātrumā radītas Novexx Solutions un Allen termo vai lenšu apdrukas iekārtās, kā arī skaidri salasāmi marķējumi un lietošanas termiņi ko veido Hitachi bezkontakta tintes printeri. Precizitāte, ātrums, jebkādu klienta uzstādīto uzdevumu izpilde, zibenīgs un kvalitatīvs serviss, tā ir mūsu ikdiena. Augsta līmeņa inženiertehniskie risinājumi, ir tas ko mēs varam piedāvāt klientiem, kam rūp ražīgums un kvalitāte. Katram konkrētajam gadījumam tik piedāvāts optimālais risinājums, visizdevīgākais modelis no bagātīgā iekārtu klāsta. Mūsu iekārtas paredzētas lai izturētu klientu uzstādīto tempu, nepieļaujot kļūdas vai dīkstāves. Konveijeri negaida, mēs nodrošinām servisu, kas balstīts uz „fire and forget” (izšauj, jeb palaid produktu un aizmirsti) ideju. Nekāda cilvēciskā faktora, lai strādā augstas precizitātes un ilgdarbīgas mašīnas. Varam palaist ražošanu no nulles, varam uzlabot jau esošo aplīmēšanas un marķēšanas procesu. Nav neizpildāmu uzdevumu, ir tikai dažādas sarežģītības pakāpes, jauni izaicinājumi. Mūsu pieredze spēj atrast risinājumu visdažādākajām ražošanas situācijām.

Pamata darbības virziens kompānijai „Forintek-Baltija's” ir pakošanas un marķēšanas iekārtu un tehnoloģiju ieviešana pārtikas, dzērienu, farmācijas, elektronikas, ķīmiskās, dabas resursu pārstrādes un būvmateriālu ražošanas nozarēs. Kompānijas speciālisti aktīvi iesaistās un piedalās dažādās straptautiskajās izstādēs gan Baltijas valstīs un citās kaimiņvalstīs. Īpaši vērtīgi ir tiešie kontakti ar sadarbības partneriem starptautiskās izstādes RIGAFOOD laikā.

marķēšanas
risinājumu
paraugi

marking samples
arrow

specializētas
starptautiskās
izstādes

exhibition
arrow

Tehniskā
apkalpošana
un atbalsts

tech assistance
arrow

SIA
SIA „FORINTEK-BALTIJA”
klienti

reviews
arrow

Katra ražotne ir individuāla ar savu specifiku, tāpēc mūsu rīcībā ir daudzveidīgs profesionālo iekārtu klāsts, kas vienu un to pašu operāciju ļauj veikt dažādos veidos. Tā ir iespēja atrast tieši klienta ražotnei piemērotu ražošanas uzdevuma izpildes veidu un efektīvāko iekārtu. Medicīnisko materiālu nelielie iepakojumi, kas pa konveijeru lido lodes ātrumā, kūdras maisu solīdais nesteidzīgums, konfekšu kārbu varavīksnes raibums, elektrības vadu bezgalīgi garā vienveidība, burku un pudeļu trauslā ņirboņa, konservu metāla aukstais spīdums, gaļas un kūpinājumu vakuumpaku pārsteidzošā formu daudzveidība. To visu vajag nomarķēt, aplīmēt, varbūt pirms tā vēl nosvērt vai nomērīt. Pie tam nezaudējot ražošanas pieprasīto darbu izpildes ātrumu vai precizitātes līmeni. Un tā katru dienu, mēnesi pēc mēneša, gadu pēc gada. Mūsu profesionālie risinājumi kā vitamīni palīdz augt ražotnei, ļauj apsteigt konkurentus, nostiprināt esošo klientu uzticību un iekarot jaunus. Precīzi uzlīmēta uzlīme nav tikai glīts papīrītis, bet arī daļa no uzņēmuma tēla.

Mēs strādājam gan ar tirgus līderiem, gan uzņēmumiem, kas tikai uzsāk savu darbību. SIA „Forintek-Baltija” iekārtas ir tieša investīcija ražošanas attīstībā, drošs un efektīgs ceļš uz panākumu virsotnēm. Neatlieciet savu izaugsmi, izvirziet sev un mums jaunus uzdevumus. Uz tikšanos!

 

 

Pārdošana, uzstādīšana
apkope un remonts
middle line
SIA „Forintek-Baltija” piedāvā mūsdienīgus ražošanai piemērotus printerus bezkontakta tintes, termodrukas vai lāzera tahnoloģijā veidotu marķējumu uzdrukāšanai uz dažāda tipa produkcijas. Printeri var nodrošināt kvalitatīvu un viegli nolasāmu informāciju, tādu kā: derīguma termiņš, ražošanas datums un laiks, partijas numurs, svītrkods, kompānijas logo, sērijas numurs, produkta svars u.c.

Sazināties ar mums

Atsūtiet mums savus kontaktus un vārdu, kā arī interesējošo jautājumu lai mūsu kompānijas atbilstošais speciālists varētu ar jums sazināties.

callback

Kontakti

SIA „FORINTEK-BALTIJA”
Tel. +371 67275634
Fakss +371 67275635
Mob. +371 29499573
E-pasts: info@forintek-baltija.lv

Rekvizīti

Krustpils iela 12, Rīga,
LV-1073, Latvija
Vat Nr. LV40003610519
BluOr Bank AS, kods CBBRLV22
Konts : LV48 CBBR 1129 6992 0001 0

© 2024 SIA „FORINTEK-BALTIJA”. Visas tiesības aizsargātas.