Marķēšanas iekārtas Novexx Solutions

Marķēšana mašīnas no Novexx Solutions ir visaugstāko standartu un kvalitātes iekārtas. Mašīnas ir pilnībā aprīkotas ar orientētājiem, konveijeriem, automātiskajiem etiķetes uzlīmētājiem, programmatūru un citu aprīkojumu.

Šis aprīkojums tiek izmantots dažādās nozarēs: pārtikas un dzērienu, medicīniskajā, saimniecības preču, kosmētikas. Individuāla pieeja katram konkrētam markēšanas gadījumam nodrošina augstu kvalitāti un precizitāti pašlīmējošās etiķetes uzlīmēšanai uz iepakojuma, kas izgatavots no dažādiem materiāliem un ir dažādas dimensijas un formas.

Mēs piedāvājam gatavus risinājumus marķēšanas mašīnām, kā arī izstrādājam tehniskos uzdevumus, specifikācijas, veicam optimālu iekārtu izvēli, uzstādam un nododam ekspluatācija, veicam personāla apmācību.

Tālāk ir pievienoti biežāk sastopamie piemēri vienpozīcijas, divpozīciju un trīspozīciju marķēšanas mašīnām, kas ilustrē specifiskus tehniskos risinājumus dažādu produktu marķēšanā.


Vienpozīcijas marķēšanas iekārtas Novexx Solutions Divpozīciju marķēšanas iekārtas Novexx Solutions
Novexx Solutions machine   Novexx Solutions machine
Marķēšanas mašīna paredzēta lai uzlīmētu pašlīmējošo uzlīmi uz sānu virsmas cilindriskās formas produktiem, kas izgatavoti no plastmasas, stikla, metāla un citiem materiāliem (pudeles, kannas, pudeles, ampulas). Iespējama arī konusveida produktu (kausi, krūzes) marķēšana.
Lasīt tālāk...
  Marķēšanas mašīna paredzēta lai uzlīmētu divas pašlīmējošās uzlīmes (etiķeti un kontretiķeti) uz sānu virsmas cilindriskās formas produktiem (flakoniem, bundžām, pudelēm utt.).
Lasīt tālāk...
     
Trīspozīciju marķēšanas iekārtas Novexx Solutions Konveijeri marķēšanas mašīnām Novexx Solutions
Novexx Solutions machine   Novexx Solutions machine
Marķēšanas mašīna paredzēta lai uzlīmētu trīs pašlīmējošo uzlīmju uz cilindriskas formas produktu sāniem. Piemēram, lai uzlīmētu etiķeti, kontretiķeti un akcīzes marku uz flakoniem, pudelēm.
Lasīt tālāk...
  Konveijeri marķēšanas mašīnām Novexx Solutions ir īpaši izstrādāti lai risinātu marķēšanas un aplīmēšanas uzdevumus, no tradicionālajāmm konveijera lentēm atšķiras ar to, ka nav mikrovibrāciju un nodrošina augstu kvalitāti un precizitāti etiķetēm un marķējumam.
Lasīt tālāk...
     
Pārdošana, uzstādīšana
apkope un remonts
middle line
SIA „Forintek-Baltija” piedāvā mūsdienīgus ražošanai piemērotus printerus bezkontakta tintes, termodrukas vai lāzera tahnoloģijā veidotu marķējumu uzdrukāšanai uz dažāda tipa produkcijas. Printeri var nodrošināt kvalitatīvu un viegli nolasāmu informāciju, tādu kā: derīguma termiņš, ražošanas datums un laiks, partijas numurs, svītrkods, kompānijas logo, sērijas numurs, produkta svars u.c.

Sazināties ar mums

Atsūtiet mums savus kontaktus un vārdu, kā arī interesējošo jautājumu lai mūsu kompānijas atbilstošais speciālists varētu ar jums sazināties.

callback

Kontakti

SIA „FORINTEK-BALTIJA”
Tel. +371 67275634
Fakss +371 67275635
Mob. +371 29499573
E-pasts: info@forintek-baltija.lv

Rekvizīti

Krustpils iela 12, Rīga,
LV-1073, Latvija
Vat Nr. LV40003610519
BluOr Bank AS, kods CBBRLV22
Konts : LV48 CBBR 1129 6992 0001 0

© 2024 SIA „FORINTEK-BALTIJA”. Visas tiesības aizsargātas.