Par kompāniju

welcome

Jau vairāk kā 15 gadus kompānija SIA „Forintek-Baltija” ir oficiālais korporāciju Hitachi Industrial Equipment Systems Co., Ltd. (Japāna), Novexx Solutions GmbH (Vācija), Avery Dennison Corporation (ASV-Vācija), Allen Coding GmbH (Lielbritānija), Weber Marking Systems GmbH (Vācija), MACSA ID, S.A. (Spānija), Eidos (Itālija), COUTH (Spānija), Epson (Japāna), Tommy Nielsen (Dānija), Savema (Turcija), ARMOR (Francija) pārstāvis Baltijas valstīs (Latvija, Lietuva, Igaunija). Kompānijas piedāvājumā ir labākās pasaules līderu iekārtas un izejmateriāli, iekārtu serviss un uzstādīšanas pakalpojumi, konsultācijas un klientu tehniskā personāla apmācība.

SIA „Forintek-Baltija” dzimšanas diena ir 2002. gada 21. novembris. Strauji augošās kompānijas pamatā ir marķēšanas un iepakošanas nozares augsti kvalificēti speciālisti. Uzņēmuma vizītkarte ir profesionāla pieeja ikvienam klienta uzdevumam, ātra un kvalificēta izvirzīto uzdevumu atrisināšana.


SIA
„Forintek-Baltija”
kontakti

contacts
arrow

SIA
„Forintek-Baltija”
bildes

employee
arrow

SIA
„Forintek-Baltija”
klienti

clients
arrow

specializētas
starptautiskās
izstādes

exhibition
arrow

 

 

Pārdošana, uzstādīšana
apkope un remonts
middle line
SIA „Forintek-Baltija” piedāvā mūsdienīgus ražošanai piemērotus printerus bezkontakta tintes, termodrukas vai lāzera tahnoloģijā veidotu marķējumu uzdrukāšanai uz dažāda tipa produkcijas. Printeri var nodrošināt kvalitatīvu un viegli nolasāmu informāciju, tādu kā: derīguma termiņš, ražošanas datums un laiks, partijas numurs, svītrkods, kompānijas logo, sērijas numurs, produkta svars u.c.

Sazināties ar mums

Atsūtiet mums savus kontaktus un vārdu, kā arī interesējošo jautājumu lai mūsu kompānijas atbilstošais speciālists varētu ar jums sazināties.

callback

Kontakti

SIA „FORINTEK-BALTIJA”
Tel. +371 67275634
Fakss +371 67275635
Mob. +371 29499573
E-pasts: info@forintek-baltija.lv

Rekvizīti

Krustpils iela 12, Rīga,
LV-1073, Latvija
Vat Nr. LV40003610519
BluOr Bank AS, kods CBBRLV22
Konts : LV48 CBBR 1129 6992 0001 0

© 2024 SIA „FORINTEK-BALTIJA”. Visas tiesības aizsargātas.