Sertifikāti

Kompānija SIA „Forintek-Baltija” ir ekskluzīvs korporāciju Hitachi Industrial Equipment Systems Co., Ltd. (Japāna), Novexx Solutions GmbH (Vācija), Avery Dennison Corporation (ASV-Vācija), Allen Coding GmbH (Lielbritānija), Weber Marking Systems GmbH (Vācija), MACSA ID, S.A. (Spānija), Eidos (Itālija), COUTH (Spānija), Epson (Japāna), Tommy Nielsen (Dānija), Savema (Turcija), ARMOR (Francija) pārstāvis Baltijas valstīs (Latvija, Lietuva, Igaunija). Sadarbība ir apstiprināta ar oficiāliem sertifikātiem.

Kompānija SIA „Forintek-Baltija” piedāvā saviem klientiem labākās marķēšanas, etiķešu un iepakošanas iekārtas no industrijas līderu kompānijām. Piedāvātas tiek tikai oriģinālās iekārtas un izejmateriāli. Visas iekārtas un materiāli ir pilnībā sertificēti.


hitachi certificate novexx certificate avery dennison certificate macsa certificate
couth certificate weber  certificate allen certificate tommy nielsen certificate
epson certificate savema  certificate

 

 

Pārdošana, uzstādīšana
apkope un remonts
middle line
SIA „Forintek-Baltija” piedāvā mūsdienīgus ražošanai piemērotus printerus bezkontakta tintes, termodrukas vai lāzera tahnoloģijā veidotu marķējumu uzdrukāšanai uz dažāda tipa produkcijas. Printeri var nodrošināt kvalitatīvu un viegli nolasāmu informāciju, tādu kā: derīguma termiņš, ražošanas datums un laiks, partijas numurs, svītrkods, kompānijas logo, sērijas numurs, produkta svars u.c.

Sazināties ar mums

Atsūtiet mums savus kontaktus un vārdu, kā arī interesējošo jautājumu lai mūsu kompānijas atbilstošais speciālists varētu ar jums sazināties.

callback

Kontakti

SIA „FORINTEK-BALTIJA”
Tel. +371 67275634
Fakss +371 67275635
Mob. +371 29499573
E-pasts: info@forintek-baltija.lv

Rekvizīti

Rūsiņa iela 1, Rīga,
LV-1003, Latvija
Vat Nr. LV40003610519
AS "SEB Banka", kods UNLALV2X
Konts : LV43UNLA0050013183832

© 2020 SIA „FORINTEK-BALTIJA”. Visas tiesības aizsargātas.
ratings