Tekstila lentas Avery Dennison

  • Avery textiles
  • Avery textiles
  • Avery textiles
Avery textiles1 Avery textiles2 Avery textiles3
pnone

Tel. +371 67275634

Lai ražotu tekstilizstrādājumu etiķetes nepieciešamas dažāda veida tekstilizstrādājumu lentas. Parasti tiek lietotas lentes, kas izgatavotas no poliestera, neilona un satīna. Lai iegūtu augstas kvalitātes marķējumus tiek lietots augstākās klases aprīkojums ko piedāvā Avery Dennison. Jūs varat izdrukāt dažādus attēlus, simbolus un tekstu uz tekstila lentes. Lai izgatavotu noturīgas etiķetes ar jebkādu tirāžas daudzumu etiķešu apdruku veic ar termodrukas printeriem. Ir 3 lietas, kas nepieciešamas, lai ražotu augstas kvalitātes tekstilizstrādājumu marķējumu: termodrukas printeris, karbona lente un etiķetes tekstila lente. Nozīmīgi ir ka šiem komponentiem ir jabūt salāgotiem, vēlams viena ražotāja. Mēs iesakām zīmolu Avery Dennison. Pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm un gadiem ilgas lietošanas tekstila lentes Avery Dennison ir kvalitatīvas un arī saglabājušas savu sākotnējo izskatu.

Lietotājiem tekstilizstrādājumu etiķetes ir nozīmīgas, jo tās sniedz svarīgu informāciju par produktu. Tekstilizstrādājuma etiķetes var saturēt ne tikai izmēru, lietošanas nosacījumus un materiāla sastāvu, bet arī logo, svītrkodu, simbolus un citu svarīgu informāciju. Galvenās prasības tekstilizstrādājumu etiķetēm ir izturība un nodilumizturība. Pēc ilgas lietošanas, mazgāšanas un gludināšanas uz viņām izvietotajai informācijai jābūt salasāmai un jāpaliek pievilcīgai.

Termodruku var piemērot tekstilizstrādājumu lentes abās pusēs. Tam nepieciešama divu slāņu tekstila lenta. Ar daudzkrāsainām tekstilizstrādājumu etiķetēm var ne tikai sniegt kvalitatīvu informāciju par produktu, bet arī uzsvērt Jūsu uzņēmuma tēlu.

Pārdošana, uzstādīšana
apkope un remonts
middle line
SIA „Forintek-Baltija” piedāvā mūsdienīgus ražošanai piemērotus printerus bezkontakta tintes, termodrukas vai lāzera tahnoloģijā veidotu marķējumu uzdrukāšanai uz dažāda tipa produkcijas. Printeri var nodrošināt kvalitatīvu un viegli nolasāmu informāciju, tādu kā: derīguma termiņš, ražošanas datums un laiks, partijas numurs, svītrkods, kompānijas logo, sērijas numurs, produkta svars u.c.

Sazināties ar mums

Atsūtiet mums savus kontaktus un vārdu, kā arī interesējošo jautājumu lai mūsu kompānijas atbilstošais speciālists varētu ar jums sazināties.

callback

Kontakti

SIA „FORINTEK-BALTIJA”
Tel. +371 67275634
Fakss +371 67275635
Mob. +371 29499573
E-pasts: info@forintek-baltija.lv

Rekvizīti

Krustpils iela 12, Rīga,
LV-1073, Latvija
Vat Nr. LV40003610519
AS "SEB Banka", kods UNLALV2X
Konts : LV43UNLA0050013183832

© 2022 SIA „FORINTEK-BALTIJA”. Visas tiesības aizsargātas.