Trīspozīciju marķēšanas iekārtas Novexx Solutions

Šis aprīkojums tiek izmantots dažādās nozarēs: pārtikas un dzērienu, medicīniskajā, saimniecības preču, kosmētikas. Individuāla pieeja katram konkrētam markēšanas gadījumam nodrošina augstu kvalitāti un precizitāti pašlīmējošās etiķetes uzlīmēšanai uz iepakojuma, kas izgatavots no dažādiem materiāliem un ir dažādas dimensijas un formas.

Mēs piedāvājam gatavus risinājumus marķēšanas mašīnām, kā arī izstrādājam tehniskos uzdevumus, specifikācijas, veicam optimālu iekārtu izvēli, uzstādam un nododam ekspluatācija, veicam personāla apmācību.

Tālāk ir pievienoti biežāk sastopamie piemēri trīspozīciju marķēšanas mašīnām, kas ilustrē specifiskus tehniskos risinājumus dažādu produktu marķēšanā.


Sānu trīspozīciju aplīmēšanas iekārta elipses formas produktiem

Sānu trīspozīciju aplīmēšanas iekārta cilindriskas formas produktiem

Novexx Solutions machine   Novexx Solutions machine
Marķēšanas mašīna paredzēta lai uzlīmētu trīs pašlīmējošo uzlīmju uz elipses formas produktiem (flakoni, kanniņas, pudeles). Divas uzlīmes tiek līmētas uz produkta viena sāna, bet viena produkta otrā pusē.
Komplektācija:
• Trīs automātiskie aplikatori (divi vienā pusē un viens - otrā).
• Produkta orientētājs.
• Vertikālais piespiedējkonveijers.
• Plākšņveida padeves konveijers.
• Vadības skapis.
  Marķēšanas mašīna paredzēta lai uzlīmētu trīs pašlīmējošo uzlīmju uz cilindriskas formas produktu sāniem. Piemēram, lai uzlīmētu etiķeti, kontretiķeti un akcīzes marku uz flakoniem, pudelēm.
Komplektācija:
• Trīs automātiskie aplikatori(divi vienā pusē un viens - otrā).
• Plākšņveida padeves konveijers.
• Divi sānu piespiedējkonveijeri.
• Vadības skapis.
Pārdošana, uzstādīšana
apkope un remonts
middle line
SIA „Forintek-Baltija” piedāvā mūsdienīgus ražošanai piemērotus printerus bezkontakta tintes, termodrukas vai lāzera tahnoloģijā veidotu marķējumu uzdrukāšanai uz dažāda tipa produkcijas. Printeri var nodrošināt kvalitatīvu un viegli nolasāmu informāciju, tādu kā: derīguma termiņš, ražošanas datums un laiks, partijas numurs, svītrkods, kompānijas logo, sērijas numurs, produkta svars u.c.

Sazināties ar mums

Atsūtiet mums savus kontaktus un vārdu, kā arī interesējošo jautājumu lai mūsu kompānijas atbilstošais speciālists varētu ar jums sazināties.

callback

Kontakti

SIA „FORINTEK-BALTIJA”
Tel. +371 67275634
Fakss +371 67275635
Mob. +371 29499573
E-pasts: info@forintek-baltija.lv

Rekvizīti

Krustpils iela 12, Rīga,
LV-1073, Latvija
Vat Nr. LV40003610519
AS "SEB Banka", kods UNLALV2X
Konts : LV43UNLA0050013183832

© 2022 SIA „FORINTEK-BALTIJA”. Visas tiesības aizsargātas.